Nazywam się Arkadiusz Przybyszewski.Szkołę nauki jazdy Pasja prowadzę od 15 lat (od 2011r.) wcześniej pracowałem przez długi czas jako instruktor-wykładowca nauki jazdy w dużej, renomowanej szkole w Olsztynie. Z wykształcenia jestem nauczycielem co bez wątpienia pomagało mi w nauczaniu przyszłych kierowców...
Szkoła została założona w 2011r. Od tamtej porty cały czas się doskonalimy, zdobywamy nagrody a polecić nas może setki zadowolonych kursantów.
Zmieniamy się dla was.
Uruchomiliśmy nowa stronę internetową która jest całkowicie dostosowana do urządzeń mobilnych.
II miejsce "ELka na 5 z plusem"
Miło jest nam poinformować iż nasza Szkoła Nauki Jazdy "Pasja" zdobyła drugie miejsce w plebiscycie Gazety Olsztyńskiej "ELka na 5 z plusem". Dziękujemy!!
I miejsce "Elka, z którą zdasz za pierwszym razem"
Miło jest nam poinformować iż nasza Szkoła Nauki Jazdy w Olsztynie zdobyła pierwsze miejsce wg gazety Nasz Olsztyniak w plebiscycie "Elka nad Elkami". Dziękujemy Państwu za obdarzenie nas zaufaniem.
Przeczytaj więcej
II miejsce dla szkoły nauki jazdy "Pasja"!!
Z przyjemnością informujemy Państwa, iż nasza Szkoła zajęła II miejsce w Plebiscycie "eLka na piątkę z plusem" organizowanym przez Gazetę Olsztyńską. Dziękujemy!
Miła atmosfera, profesjonalne i bezstresowe przygotowanie do egzaminu. Polecam gorąco!
Znakomita atmosfera zarówno na wykładach z teorii jak i na jazdach. Zależało mi żeby szybko skończyć kurs, a szkoła jak najbardziej umożliwiła mi to. Bardzo ...
Polecam każdemu, super szkoła!
Super Instruktor ! Polecam tą szkołę jazdy
Bardzo ciekawe wykłady. Cierpliwi instruktorzy.
Jak najbardziej polecam. Bardzo przyjemna atmosfera
Gorąco polecam, fajna atmosfera na wykładach, indywidualne podejście do kursanta. Egzamin wewnętrzny zdany za pierwszym razem, poprzedzony motywacją od Pani Ani. ...